Držák lodního motoru pro Gumotex Baraka

Baraka s motoremBaraka s motorem
Baraka s motorem
Honda v  Gumotex BarakaHonda v  Gumotex Baraka
Honda v Gumotex Baraka
Cena vč. DPH
2 799 Kč
Dostupnost:
momentálně vyprodáno
Naše cena:
2.799,-Kč
ks
Momentálně vyprodáno! 
Držák motoru pro člun Gumotex Baraka

German translate (approx.), English translate (approx.)

držák motoru je uzpůsoben pro použití lodního elektromotoru v člunu Gumotex Baraka. Upozornění: člun Gumotex Baraka není certifikován pro použití s motorem. Použití motoru v této lodi je na vlastní nebezpečí provozovatele. Použití je jednoduché- držák zasunete před nafouknutím člunu pod zadní sedačku tak, aby osa motoru procházela waserklapkou (konstrukce Vašeho motoru musí být kompatibilní- průchodná - přes tento otvor). Rukáv waserklapky vyhrňte nahoru- do lodi. Pokud používáte spalovací motor, který má chlazení motoru řešeno přepadem vody z těla motoru, upravte rozevření rukávu tak, aby voda odtékala do otvoru rukávu, nebo vodu odveďte za pomocí hadičky připojené na přepad mimo loď. Po natlakování lodi je držák bezpečně usazen. Pří obratech mějte na paměti, že jedete na kanoji. Poloměr obrátky musí odpovídat aktuální rychlosti, zatížení kanoe, rychlosti a směru větru. Hrozí převrácení lodi!

POZOR: konstukce Baraky neumožňuje vyklopení motoru při průjezdu mělčinou. Při nedostatečné výšce hladiny vody hrozí poškození motoru. 

Překvapí Vás, jak rychle se dá cestovat s motorovou Barakou!

  • materiál: svařované dural trubky+ impregnované dřevěné vrstvené zrcadlo
  • maximální výkon motoru: 2,6HP
  • maximální zátěž: 18,5 kg

Poštovné po ČR: od 150,-Kč 

OUT OF STOCK ..Versand nach Deutschland/ Österreich : 20€/1pcs, payment - we accept Paypal, or money transfer from Eur to Eur acc.

  
proti toku Váhu
 
elektro na přehradě

 

Loading...

Příslušenství k lodím