Projasňovač

Projasňovač
Cena vč. DPH
85 Kč
Dostupnost:
ihned
Naše cena::
85,-Kč
ks
POOL Laguna projasňovač 

se používá k odstranění zákalu vody vyvločkováním nečistot. Zvyšuje účinnost pískového filtru a umožňuje odstranění nejmenších částic z vody. Použitím tohoto přípravku se voda stává průzračnou a jiskřivě čistou. Je třeba jej použít tehdy, jestliže i při správných hodnotách pH a obsahu aktivního chloru je voda v bazénu kalná.
 

POUŽITÍ:

Před  použitím  přípravku  upravte  hodnotu  pH  vody  na  cca  6,8  přípravky pro úpravu pH. Potřebnou dávku přípravku rozmíchejte v 10 litrech vody v umělohmotné nádobě, uveďte do chodu filtrační zařízení a pomalu vlijte do sběrače (skimmeru) nebo rovnoměrně  rozlijte  po  hladině.  Filtraci  nechte  běžet  několik  hodin,  aby  došlo  k  dokonalému rozmíchání přípravku ve vodě a pak nechte odstát (při vypnutém filtračním zařízení) cca 10 hodin.  Po této  době  lze  případné  vysrážené  nečistoty  usazené  na  dně  bazénu  odsát  ponorným  vysavačem.

POZOR: Přípravek POOL Laguna projasňovač použijte min. 48 hodin po přidání přípravků na úpravu tvrdosti vody nebo proti řasám, aby nedošlo k vzájemnému ovlivnění (snížení) účinnosti těchto přípravků.

DÁVKOVÁNÍ:

6 ml (přibližně 1 uzávěr) přípravku na 1 m3  (1000 litrů) vody.

Loading...

Nafukovací vířivky a příslušenství