LevneCluny.cz - čluny, nafukovací vířivky, lodní motory, paddleboardy > K bazénům > OXI tablety Laguna mini- bezchlórová úprava vody

OXI tablety Laguna mini- bezchlórová úprava vody

Soubor:
bl-laguna-oxi-tablety.pdf
Popis:
BEZPEČNOSTNÍ LIST VÝROBKU
Formát:
pdf
Velikost:
291kB
Cena vč. DPH
479 Kč
Kód
8595039309894
Dostupnost:
ihned
Naše cena::
479,-
ks
Laguna OXI tablety mini

slouží jako bezchlorový přípravek (rychlorozpustné tablety á 20g) pro celosezónní údržbu vody ve všech typech bazénů a vířivek.

Návod k použití: Před prvním použítím Laguna OXI tablet vždy upravte pH bazénové vody na 6,8–7,6. Tablety dávkujte sběračem (skimmerem), plovákem nebo jiným dávkovačem při zapnutém filtračním zařízení. Je nutné dodržovat obsah volného kyslíku v rozmezí 8–15g/l a pH v rozmezí 6,8–7,6. Obsah volného kyslíku a hodnotu pH kontrolujete cca 1–2týdně pomocí příslušného testeru vody.

Dávkování:

  • Počáteční šoková dávka: 2ks tablety na 800–1000l bazénové vody
  • Průběžné dávkování: 1ks tablety na 800–1000l bazénové vody. Při vyšší teplotě bazénové vody kontrolujte naměřené hodnoty až 3×týdně. Při teplotě nad 23°C doporučujeme pro zachování čisté vody přidávat přípravek proti řasám Laguna ALG blue.

POZOR-nikdy nevhazujete tablety přímo do bazénu, vždy v plováku!! Přímí kontakt tablety s folií může způsobit její vybělení. Přípravek se zásadně přidává do vody a ne naopak!

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku! Chemikálie na úpravu vody jsou při špatném použití zdraví a životu nebezpečné!